Türkiye’de İYİ’ler kazanacak

Balıkesir’de İsmail Ok, Ayvalık’ta Rahmi Gençer

Mehmet Amaç’ın istifasının ardından İYİ Parti Ayvalık İlçe Başkanlığına getirilen Serdar Albayrak, güzel yaşanabilir bir Ayvalık sevdası ile yola çıktıklarını belirterek, yeni ilçe yönetimi ile birlikte basın açıklaması yaptı.

Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Gülten Sütçüoğlu ve Gençlik kolları başkanı Hüseyin Uludağ’ın da bulunduğu toplantıda  Albayrak, “Şahsi çıkarlarını kurumsal ve toplumsal faydanın önünde gören bazı arkadaşlarımızın parti yönetiminden istifa etmesi sonrasında Ayvalık İyi Parti yönetimi olarak gerçek iyi parti sevdalılarından oluşturulan yeni bir yönetim kurulu oluşturduk.  Sevdamız güzel yaşanabilir bir Ayvalık’tır, sevdamız toplumsal kucaklaşmayı sağlamış huzurlu ve kalkınmış bir Türkiye’dir. Bizler partimizi Ayvalık’ta en yüksek seviyeye çıkarmak için gece gündüz çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz”dedi.

YOLA ÇIKTIKLARIMIZI, YOLDA BULDUKLARIMIZLA DEĞİŞTİRMEDEN…

Albayrak, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Herkesin bildiği ve takip ettiği üzere patimiz, yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi ile işbirliği kararı almış ve MİLLET İTTİFAKI kurmuştur. Bu çerçevede Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Sayın İsmail OK, Ayvalık Belediye Başkanı adayı Sayın Rahmi GENCER olmuştur. Yapılan protokoller çerçevesinde İyi Partiye gönül vermiş Ayvalık sevdalıları olarak partimizi Ayvalık ve Balıkesir’de en iyi şekilde temsil edecek pırıl pırıl meclis üyesi adayları tespit edilerek listeler oluşturulmuştur.

MİLLET İTTİFAKI olarak bizler seçim çalışmalarında hiçbir adayı karalamadan, imkânlar dâhilinde yapacaklarımızı anlatarak seçim çalışmamızı yapmaya devam edeceğiz. Bizler yola çıktıklarımızı yolda bulduklarımızla değiştirmeden sevdası Türkiye, sevdası Balıkesir, sevdası Ayvalık olanlarla birlikte uyum içinde çalışarak elbirliğiyle çalışarak hedefimize ulaşacağız.

Kamuoyu şunu iyi bilsin ki; İyi Parti Ayvalık İlçe Başkanlığı, Millet İttifakının bir üyesi olarak yerel seçimlerde patimizin üzerine düşen görev  ve sorumlulukları sonuna kadar yapacaktır. Balıkesir Büyükşehirde sayın İsmail OK’un, Ayvalık Belediye Başkanlığında da Sayın Rahmi GENCER’in seçilmesi için genç, dinamik, çalışkan parti teşkilatı üyeleri ve gençlik kollarının üyeleri ile birlikte canla başla çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz ve millet ittifakı bayrağının Balıkesir de ve Ayvalık ta göndere çekeceğimize söz veriyoruz. Ve diyoruz ki  “Ayvalık’ta Altıok, Balıkesir’de İsmail OK.”  Biliyoruz ki Türkiye’de de  İYİ’ler kazanacak ve ‘’MARTIN SONU BAHAR’’ olacaktır.”