Bizimki millet ittifakı, onlarınki rant hareketi

Rahmi Gençer, Yeniköy’den sert çıktı

Seçim çalışmaları için Ayvalık köylerine çıkarma yapan Millet İttifakı Adayı Başkan Rahmi Gençer, köylülerle kucaklaştığı Yeniköy ziyaretinde,”Bizim kapalı kapılar ardında yalanla kumpasla işimiz yok. Böyle yapanlar da lider olamaz.3 günde 3 parti değiştirenler, kirli sermayeye nasıl kafa tutacaklar? Şeytani planlarla  iş yapılmaz. Çamurunuz bana tutmuyor. Ben gönlü zenginlerin adayıyım”dedi.

Uzun araç konvoyu ile CHP ve İYİ Parti’lilerden oluşan kalabalık bir partili grubuyla Ayvalık köylerinde seçim çalışması yürüten Başkan Rahmi Gençer,”Bu seçim ülkenin yeniden hizaya gelmesi ve demokrasinin yeniden inşası için önemli. Hükümet halkı, çiftçiyi, üreticiyi unuttu. Bütün tarım ürünlerini ithal ediyor. Elektriğe, ilaca, gübreye her şeye zam. Eğer bu yerel seçimde iktidara ders verirsek, halka yüzlerini dönecekler.Hortumları kesecekler. İşte bu gün, o gün”dedi.

ŞİMŞEK GİBİ OLDU

Rakiplerine de seslenen Gençer, “Türkiye yanıyor, Ayvalık’ta bazıları ‘ben’ diyor.Şimdi ben değil,biz zamanı. 5 yıl önce de aynı şeyi yaptın. Kin, nefret ve iftirayla yan yana olanlar, bu şehre bir şey veremez.Parti değiştire değiştire şimşek gibi oldu.Etrafındaki nefret saçan klavye kahramanları, iftiralar savuruyor. Biz gönlü zenginlerin adamıyız. Bizde yalan, kumpas yok. Böyle adamdan lider olmaz. Üç günde üç parti değiştirirsen, kirli sermayeye kafa tutamazsın. Şeytani planlarla bu iş olmaz. Bu işin karşılığı Millet İttifakı’nda. Balıkesir’de İsmail Ok, Ayvalık’ta Altı Ok”diye konuştu.