Ayvalık’a yatırımlarla geliyoruz

Cumhur Adayı Op. Dr. Başaran’dan Altınova’da dev miting

 

Büyükşehir adayı Yücel Yılmaz’ın da katıldığı  Altınova mitinginde konuşan Cumhur İttifakı adayı MHP’li Nazmi Başaran, “İstihdam ve tarım alanında yapacakları  büyük yatırımlarla Ayvalık’ın  önünü açacaklarını söyledi.

 

Nazmi Başaran ve Yücel Yılmaz,Altınova  mitinginde  büyük bir ilgi ve sevgiyle karşılandı.  Yaklaşık 2 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirilen mitinge AK Parti Balıkesir Milletvekili Mutlu Aydemir, MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, MHP İl Başkanı Orhan Dereli, MHP ve AK Parti İlçe Başkanları katıldı.

HER ŞEYİ İLE 10 YILDIZLI ŞEHİR

Her şeyiyle 10 yıldızlı bir şehir hayal ettiklerini ifade eden Yücel Yılmaz, “Şehrimiz insanıyla, ekonomisiyle, altyapısıyla güçlensin istiyoruz. Büyükşehir bir medeniyet projesi; şehirleşme, sanayi turizm atılımları için önemli bir unsur. Biz dersimize çalıştık. Ayvalık benim nazarımda sadece Balıkesir’in değil, sadece Türkiye’nin dünyanın incisi. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Biz Altınova’mıza, Ayvalık’ımıza, Balıkesir’imize hizmet etmek için çıktık bu yola. Ekonomiyi, turizmi kalkındıracak çok projemiz var” açıklamasında bulundu.

HERKES KENDİNİ RAHATÇA İFADE EDECEK

İnsanı esas alan, Balıkesir’in ve Türkiye’nin geleceği için projeler geliştirdiklerini belirten Yücel Yılmaz, “Mutlulukla işbilirliği bir araya getireceğiz. Bizim hiç kimsenin sosyal hayatına müdahale etmemiz gibi bir lüksümüz yok. Herkesin zenginleştiği, herkesin kendisini iyi ifade edebildiği, turizm şartlarına da uygun iyi bir altyapı hazırlayıp doğal bir Ayvalık oluşturacağız” dedi.

AYVALIK DOĞRU TERCİHİ YAPACAKTIR

Önümüzdeki 5 yılın Balıkesir için yatırım ve atılım zamanı olacağını kaydeden Yücel Yılmaz, “Biz hizmet için geliyoruz. Biz üreticimizi de çiftçi kardeşimizi de destekleyeceğiz. Artık dünyada ülkeler değil şehirler yarışıyor. Allah’ın izniyle bu yarışta biz de Ayvalık diyeceğiz, Balıkesir diyeceğiz. Biz Cumhuriyet şehri Balıkesir’in veAyvalık’ın doğru tercihi yapacağına inanıyorum” açıklamasında bulundu. Yücel Yılmaz ve beraberindekiler mitingin ardından Cumhur İttifakı Altınova Seçim Bürosunun açılışını yaptı.