Birlik ve Beraberlik İçinde El Ele Çalışılmalı

Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi (BALOSB) Yönetim Kurulu Toplantısı Vali Hasan Şıldak Başkanlığında Yapıldı.
Toplantıda Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Mesut Eray tarafından organize sanayide faaliyet gösteren firmaların talepleri hakkında bilgi verildi.
Valilik Koca Seyit Salonunda gerçekleşen toplantıda, OSB’nin faaliyetleri ve önümüzdeki süreçte yapılması planlanan çalışmalar ve projeler değerlendirildi.
Bölgenin ileriye yönelik ihtiyaçları doğrultusunda çalışmaların devam ettiğini ifade ederek el birliği içinde Balıkesir’in ve OSB’nin daha da gelişmesi için çalışmaya devam edeceklerini söyleyen Vali Şıldak, “Üretimin artırılması ve daha fazla istihdam sağlanması için devlet imkânlarıyla mevcut durumun daha iyi hale getirilmesi için gayret edeceğiz. Bütün sıkıntıları birlik ve beraberlikle çözeceğiz. Birlik ve beraberlik olunca başarı da geliyor.” şeklinde konuştu.
En Önemli Konulardan Biri: OSB
Organize sanayi bölgesinin Balıkesir’in istihdamı için en önemli konulardan biri olduğunu belirten Vali Şıldak, OSB’de yapılacak her türlü iyileştirmenin, üretimin artmasına, böylelikle istihdamın da artmasına imkân sağlayacağını belirtti.
Gündemde yer alan konular ile Balıkesir OSB’nin faaliyetlerinin değerlendirildiği toplantı, yapılan görüş alışverişinin ardından sona erdi.
BALOSB toplantısına Vali Hasan Şıldak, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Balıkesir Sanayi Odası Başkanı Hasan Ali Eğinlioğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Bekki ve Nazmi Yarış katıldı.